رتبه رامسر در مسابقات گزارمان نویسی مربیان کانون پرورش فکری مازندران

جمعه 28 آذر‌ماه سال 1393 ساعت 10:18

رتبه رامسر در مسابقات گزارمان نویسی مربیان کانون پرورش فکری مازندران  

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران، گزارمان نویسی یکی از فعالیتهای فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که با هدف آشنایی و ارتباط بیشتر مربیان با نقد و بررسی کتاب و افزایش دانش و آگاهی در حوزه نقد و نقد نویسی صورت می گیرد.

بر این اساس هر ساله از سوی اداره کل هماهنگی امور استان های کانون پرورش فکری کشور این مسابقه برگزار می شود که در آن آثار مربیان سراسر کشور مورد بررسی و نهایتا از برگزیدگان آن تقدیر می شود.

گفتنی است بر اساس رای هیات داوران این مسابقه ' فاطمه نعمتی ساراخانلو ' با گزارمان نویسی کتاب ' خاندان پاک ' ، ' جم جمک ' و ' عاشقانه های یونس در شکم ماهی ' با کسب رتبه های دوم و سوم ، 'نرگس سیدی ' مربی فرهنگی مرکز رامسر با گزارمان نویسی کتاب ' لالو ' و کسب رتبه سوم و همچنین ' ام لیلا رضایی ' مربی فرهنگی مرکزشماره 3 ساری با نگارش گزارمان کتاب ' خاندان پاک ' با کسب رتبه سوم در سال 91 -92 به عنوان گزارمان نویس برتر در سطح کشور انتخاب شدند.

شایان ذکر است خانم ها نرگس سیدی و ام لیلا رضایی از برگزیدگان استانی گزارمان نویسی سال گذشته نیز می باشند که امسال نیز حایز رتبه برتر شدند.ک/1

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد